Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

Cizí osoba

4. září 2014 v 15:00 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahoj lidi,

nevím jestli jste někdy někdo zažil něco podobného, ale poslední dobou mám pocit jako bych to snad už ani nebyla já. Kdo je ta cizí holka, co na mě civí ze zrcadla? Nejde o to, že bych změnila vzhled nebo tak, spíš jako bych pro ostatní hrála něco co nejsem. A věřte, že už jsem měla spoustu takových rolí, je tedy tam uvnitř ještě mé pravé já? A dokáže se dostat na povrch, abych byla taková jaká jsem doopravdy? Myslím, že každý občas něco hraje, musí se usmívat, když má chuť vraždit, musí být na někoho milý i když má sto chutí mu vyškrábat oči. A zvlášť na škole. Tam jsou poměrně přesně nastavená měřítka jak mají lidi vypadat, jak se chovat a s kým se kamarádit a po nějaké době už není nikdo takový jaký býval v dětství. Doma je to podobné. Rodiče po vás chtějí výkon ve škole, chtějí, abyste šli studovat na vejšku a mají váš život dokonale nalajnovaný. Ale co když nechceme ještě na vysokou a místo toho chceme ještě rok cestovat? Jenže přijmou to? Co když ne? A tak radši jdeme poslušně na vysokou a radši tuhle verzi ani nenavrhneme. S tím už je ale konec, chci se aspoň pokusit být taková jaká jsem vnitru a to bychom podle mého názoru měli zkusit všichni.

Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 4. září 2014 v 22:14 | Reagovat

To je docela těžká volba. Splnit vůli rodičů nebo si splnit vlastní přání? Na jednu stranu, cestovat můžeš i po skončení školy... jenže, zase nemusíš mít do cestování už takovou chuť.
Mně spíš připadá, že se příliš přizpůsobuješ ostatním. Nechceš nikoho urazit, nikomu ublížit. Ale potlačuješ svou vlastní osobnost, měla bys jí trochu uvolnit křídla.
Ohledně těch plánů, zkus si o tom promluvit s rodiči, nějak rozumně, třeba pochopí, že to myslíš vážně.

2 holkajakovy holkajakovy | Web | 13. září 2014 v 14:42 | Reagovat

[1]: Máš asi pravdu no, taky jsem o tom takhle přemýšlela...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama