Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

Prosinec 2013


Veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 15:00 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahoj čtenáři,
moc Vám všem přeju šťastné a veselé Vánoce!

Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se


Vyhozená žebra

19. prosince 2013 v 17:06 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahoj,
tak jak mě bolely ty záda, tak jsem s tím dneska byla na poliklinice a ukázalo se, že mám vyhozená dvě žebra. Doktor mi je teda vrátil jen to křuplo a bylo to děsně nepříjemný. Zamračený Pak jsem ještě musela na kontrolní rentgen a dostala jsem léky na bolest. Nejhorší je, že jsem byla v týmu na turnaj v přehazce co hrajem za naší třídu a teď když jsem vypadla tak si budou muset najít někoho jinýho a protože jsme sotva dali dohromady hlavní tým a nemáme žádný náhradníky tak nevim nevim. No aspoň jim můžu fandit. Částečně se mi vlastně ulevilo, protože jsem se bála, že jim to zkazim. A mám to vyšetření za sebou před svátkama.
A jak se máte vy před Vánocema?

Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Bolest zad

17. prosince 2013 v 22:03 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahojte,
v poslední době mě děsně bolej záda, tak někde uprostřed. Zamračený Půjdu s tím asi k doktorovi, ale teď nemám vůbec čas, tak se chci zeptat jestli nemáte nějaké metody jak to překonat. Spíš asi nemáte, ale zkusit to můžu, protože se nechci hned nadrogovat brufenem než zkusím něco jinýho. Za každou radu děkuju. Mrkající

Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Konec a začátek volna

14. prosince 2013 v 23:12 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahojky všichni,
teď, jak už určitě víte jsem měla takové osobní třítýdenní volno v podobě spálové angíny a v pondělí se zase vracím do školy. Mám toho spoustu zameškanýho, třeba do dějepisu se musim do úterka naučit asi dvanáct stránek...a celkově se mi, jak určitě chápete, do školy vůbec nechce. Netěšim se na učení...ani na některé lidi (prosím nejmenovat je v komentářích, ta osoba na kterou tahke závorka je, to určitě ví Smějící se). Naopak se už hrozně těšim na svoje dvě nej kámošky. Mrkající Ale moc se ve škole neohřeju, protože za týden jsou vánoční prázdniny a já budu zase pro změnu řešit platonickou lásku svojí sestry a podobný, nádherně nudný hovadiny. Smějící se Už se na to moc těšim!
Tak si užijte předvánoční horečku a směle do nakupování dárků na poslední chvíli podle mého vzoru, protože já mám tak akorát velké NIC. Mějte se.

Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Vzpamatovávání se

11. prosince 2013 v 12:28 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahoj lidi,
tak už jsem se nějak vyhrabala z té spálové angíny i když mám ještě pořád třeskutou rýmu Nerozhodný , ale jsem pořád tak nějak unavená. Mojí doktorce se to nelíbilo, tak mi brala krev a dělali sedimentaci, nakonec mě nechala ještě třetí týden doma jako rekonvalescenci. Ve škole jsem toho dost zameškala budu to hodně blbě dohánět, toho se trochu bojím, protože pololetní vysvědčení se píše na přihlášku a já chci na gympl. Usmívající se Ani se nedivim, že jsem unavená, v noci nemůžu spát, ráno tu někdo začne vrtat, ani povinná odpolední procházka mi moc nepřidá a ještě se musim učit. Vůbec nevim jak se z těch zrádných sítí téhle únavy vymotat. Poradíte mi?

Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Advent a Vánoce

8. prosince 2013 v 15:00 | holka jako vy |  Články na TT
Ahoj,
takže k tomu adventu....
Advent má být takový ten pohodový čas před Vánoci, kdy všichni polevují v práci, spěšně nakupují dárečky jako já a těší se na Vánoce. Čas kdy napadne první sníh a je to lásky čas a bla bla.
Já se přiznám, že u některých lidí vůbec netuším co jim dát (třeba tátovi, kdyžtak někdo poraďte prosím). Ale je krásné jak se čas jakoby zastaví a nic není uspěchané (možná kromě toho nakupování dárků Smějící se). Na ulicích a všude na vás dýchá ta vánoční atmosféra, my školou povinní máme prázdniny, jen málokdy se přes Vánoce pohádáte s rodinou, protože vánoční stromek v obýváku, cukroví a puštěné koledy vám to prostě nedovolí, na ulicích se prodává voňavý trdelník a svařák, možná napadne první sníh. Taky vidíte ty nádherně rozzářené tváře, když strhnou ten křiklavě vánoční balící papír z dárku od vás. I vy možná dostanete nějaké dárečky. Mrkající
To jsou mé důvody proč milovat advent i Vánoce. Co ty vaše?

Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Mikuláš ztratil plášť a děti zase jeho a Ježíška

5. prosince 2013 v 23:32 | holka jako vy |  Moje kecy
Dnes je 5.12.takže zítra je Mikuláš. Koukala jsem z okna, ale u nás kde nic tu nic, žádné mikuláše, čerty ani anděli jsem tu neviděla. Zamračený Mám pocit, že dneska už děti strašně brzo přestávají věřit na Mikuláše i na Ježíška a to je špatně, protože takový to tajemno dětství zmizí. Bohužel to bývá tak období 2.třídy kdy přichází krutá teta realita. Co se týče Mikuláše tak to mi tolik nevadí, protože se ho děti beztak většinou bojí. Třeba já, když jsem byla malá jsem vždycky plánovala, že půjdu na záchod a nevyjdu dokud Mikuláš a spol neodejdou, protože jsem se bála čerta a nevěděla co mám říkat za básničku. Smějící se
U mě nastal ten osudový zlom jak jsem jednou zahlídla šnůrku od Mikulášových vousů. Smějící se A moje máma se co já vím schovávala za skříň. Ale co se týče Ježíška by mi to stačilo tak ve 3.-4.třídě bohatě, ale škola je škola a spolužáci umí být bezohlední, takže když jeden kluk ve 2.třídě říkal, že nazačátku dopisu píše:
Milý Ježíšku (maminko)...
...tak mi všechno došlo.
A co vy? Jak jste zjistili, že tyhle postavy neexistují?

Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Vedení Blog.cz

4. prosince 2013 v 22:33 | holka jako vy |  Moje kecy
Kdo souhlasí s tím, že na nás vedení tak trochu-hodně kašle a chce spravit nějaký ten problém jako například nezobrazující se komentáře, které se zobrazí až když se připíše ještě jeden komentář, ať prosím napíše ten daný problém a žádost o správu do komentářů! Stížnosti pošlu vedení, nebojte, bude to v anonymitě. Musíme se ozvat sami.

Vaše Katush (holka jako vy)