Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

Srpen 2013

Konec prázdnin a začátek školního roku

30. srpna 2013 v 14:46 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahoj čtenáři,
jsem konečně zpět a teď od začátku školního roku se budu snažit zveřejňovat články co nejčastěji a taky pravidelně komentovat svoje Sb.
Prázdniny nám bohužel končí a já jsem zvědavá co s sebou přinese další školní rok. A taky se toho trochu bojim,popravdě řečeno. Teď jsme přijeli z chalupy zas do Prahy (to zas byla cesta,ségra se poblila v autě Nerozhodný),ale nedokážu říct jestli jsem teď spokojená,protože jedna moje půlka by se z fleku vracela na vesnici a ta druhá už se zas těšila domů do města. Hlavně se jako asi většina (nebo možná všichni) mých vrstevníků (a nejen moji vrstevníci Mrkající) netěšim do školy a představa,že už v pondělí budu stepovat před školou a všech se jako debil ptát kde je naše nová třída je příšerná. No co se dá dělat,že jo,do školy stejně musim. Už se hrozně těším na kamarádky i když pro mě bude velká změna,že jedna odešla na jinou školu,ale doufám,že se sejdem na zimním staďáku na bruslení. :33 Ale i s kámoškama co zůstaly se těším na odpolední bloumačky po městě a chození do kavárny jako vždycky po škole. Mrkající Taky pro mě bude novinka,že budu vodit ségru ze školy (snad jí tam nezapomenu Smějící se).
Tak ješte užívejte poslední zbytečky prázdnin a přeju Vám,Vy kteří se taky tak netěšíte na školu jako jo (a i Vám co se snad i těšíte) šťastný vstup do nového školního roku.

Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

VÁŠ život je ve VAŠICH rukou

16. srpna 2013 v 19:21 | holka jako vy |  Články na TT
Život.....
Občas mám pocit,že jsem zase jen další z davu lidí,jejichž budoucí vzdělání závisí jednak na milosrdenství učitelek a jednak na tom jak si samým šprtáním ničíme nejlepší roky našeho rádoby svobodného života. Jen další člověk z miliónů,co touží po lásce,přátelství,štěstí a pochopení. Další mravenec v obrovském mraveništi.
Jindy mám zase ten pocit,že vydělám miliony,koupím si vilu s bazénem a nakonec ještě spasím svět,což je samozřejmě blbost,jen takovej ten lechtavej pocit zadostiučinění v břiše,když se vám něco povede,znáte to. Ale doopravdy zrovna na nás svět neleží...nebo možná jo. Jenom to ještě nevíme,ale je jen a jen na nás,abysme to zjistili. Zjistili kdo vlastně jsme a s tím nám nikdo nepomůže. A kolik času na to máme? Celý život. Protože právě tohle je pro mě život,poznávání a stálé překvapování sama sebe. Život je někdy pes a dá nám tolik ran kolik může,někdy nás i srazí na zem,ale my se stejně musíme zase zvednout a ukázat mu,že na to máme. A pokud to nedokážeme sami,od toho tu jsou naši blízcí a to samé taky čekají od nás. Když život vidí,že my se umíme znovu postavit na nohy,můžeme zas na oplátku čekat něco my od něj. Tak hurá do života! Mrkající

Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Reklamy

16. srpna 2013 v 14:18 | holka jako vy |  Reklamy

Všechny případné reklamy prosím pod tento článek!!!

Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Sb a bláznivý hon na mouchu

14. srpna 2013 v 16:01 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahoj všichni,
tak za prvé bych se chtěla omluvit všem svým milovaným Sb,že nemůžu komentovat jejich články,ale celé dva měsíce jsem mimo Prahu,buď na chalupě,kde mám pomalý mobilní internet,takže se mi vždycky ukáže: Doba tohoto formuláře vypršela, nebo jsem na dovolené a tam prosě nemám čas,pochopte. Takže se vážně moc omlouvám,ale komenty bohužel,až po prázdinách.
A za druhé jsem včera prožila naprosto šílený hon na mouchu,která se nám nějakým záhadným způsobem dostala do domu. Běhali jsme po domě jako šílený,shazovali vázy a nevim co ještě a nakonec jsme strhaně padli na židle,celá místnost zdevastovaná a moucha si vesele lítá kolem. Křičící Nerozhodný Smějící se

Vaše Katush (holkajako vy) Usmívající se

Ve Špindlu

12. srpna 2013 v 17:45 | holka jako vy |  Moje kecy
Tak včera jsem se vrátila ze Špindlerova Mlýna,kde jsme byli týden. Ani jsem se nemusela moc loučit,protože za týden tam jedem zas,akorát do jinýho hotelu,do Aqua parku. Zažila jsem docela dost zajímavejch věcí,který jsem snad ještě na žádný dovolený nezažila. Nebylo to sice tak super jako Turecko,protože dávám přednost plavání před tůrama,ale stejně to bylo dobrý. Jeden z největších zážitků je,když jsme se šli ještě večer po večeři projít k obchodům a za pár minut začalo hrozně lejt a bouřka jako prase. Samozřejmě se z toho při našem štěstí vyklubala průtrž mračen,takže když jsme dorazili do hotelu byli vypadali jsme jako bychom vylezli z bazénu,protože jsme bouřku nečekali,samo,že jsme se nevzali ani pláštěnky a já dokonce měla šortky a tričko s krátkým! Jasně,poznávám svůj pech! Křičící Smějící se Jindy jsem se rozhodla jet jiným výtahem než kterým jsme normálně jezdili do restaurace a pak jsem asi půl hodiny bloudila po neznámý části hotelu. A třešnička na dortu? Pak,když jsem konečně dorazila do restaurace,ukazovala jsem kuchařce u výdeje jídla co chci a shodila jsem papírek s nápisem co je to za jídlo před celou frontou lidí a ještě jsem si nějakýho staršího pána spletla s vlastním dědou a řekla jsem mu něco. Uvědomila jsem si,že to není on,až když mi něco německy odpověděl. Smějící se Taky mám dobrou historku jak jsem vypadla ze skříně. Ségra mě tam totiž zavřela a držla dveře a já se opřela o dveře,ona odskočila nebo co a já to nečekala,takže jk jsem se opírala o ty dveře,tak jsem vylítla a odřela si nohy o hranu skříně,takže mám teď dvě pořádný modřiny na každý noze. Nerozhodný
Jako nejhorší zážitek považuju,když se ségra poslední noc pochcala smíchy V MOJÍ POSTELI! A kdo musel snášet ten smrad celou noc,co? Křičící Mrkající
Jinak se omlouvám,že jsem tady tak dlouho nebyla,ale jak jsem řekla,jsme pořád někde,takže se zase ozvu,až přijedu z Aqua parku,popřípadě dřív,pokud se něco zajímavýho přihodí,co by stálo za to,abyste se dozvěděli. Mějte se a užijte si zbytek prázdnin.

Vaše Kaush (holka jako vy) Usmívající se