Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

Duben 2013

"... ?" Wtf?

29. dubna 2013 v 18:33 | holka jako vy |  Články na TT
"... ?" ??? Smějící se
Jako nevím kdo TT vymýšlšlí,ale vážně ... WHAT the F*CK (s prominutím)? S vyplazeným jazykem
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Škola a další starosti

28. dubna 2013 v 13:12 | holka jako vy |  Moje kecy
Ach jo,zejtra zase do školy. Zamračený Já už jsem taková rozleželá z tý Anglie,mám takovej zakrnělej mozek. Smějící se No prostě,vůbec se mi nechce. Jediný na co jsem se těšila bylo,že bude hezky a já se konečně dostanu pořádně ven,ale je zase co? Hnusně. S vyplazeným jazykem Navíc včera v noci hrozně lilo a byla příšerná bouřka,takže jsem nemohla usnout a byla jsem vzhůru...nevim přesně jak dlouho,ale ve tři ráno,jsem ještě docela určitě vzhůru byla a říkala jsem si,že je naštěstí neděle,takže si schrupnu hezky do jedný odpoledne nebo tak nějak a bude,jenže moje malá ségra mě vzbudila v deset,když šla na záchod,takže tůdle. S vyplazeným jazykem Teď jsem nevyspalá a protivná a ještě,aby toho nebylo málo píšem zejtra test z fyziky z látky,kterou zrovna moc neumim (teda já na ty vědy jako je fyzika,matika a podobně celkově nejsem,jsem spíš na jazyky). Takže fakt super,ještě máme v občance aktuality,takže jsem si našla jen těhle pár minut na počítač. Navíc se ještě stala další katastrofa a to ta,že můj děda odjel na víkend na chatu a dneska se měl vrátit,jenže se zatím nevrátil a nezvedá mobil,takže nevíme co s ním je,tudíž si máma musí vzít zítra volno,sednout na autobus až do Dvora Králové a ze Dvora ani nevim jak se tam dostane. Takže prostě všechno úplně "dokonalý". Asi mám zas den blbec.
Vaše Kaush (holka jako vy) Zamračený

Proč zrovna oni?

27. dubna 2013 v 17:46 | holka jako vy |  Články na TT
Proč zrovna já? Tuto větu si každý často říká,ale kvůli jakým prkotinám! Proč si všichni myslí,že jsem to udělal/a zrovna já? Proč to musím dělat zrovna já? Proč zrovna já mám tak praštěnou ségru? Proč zrovna já mám tak málo peněž? Proč zrovna já jsem ta/ten s kým se rozešel/šla přítelkyně/přítel před Valentýnem? Proč zrovna já musím jít nakoupit? Proč zrovna já mám tak hroznej život? Proč zrovna já jsem vždycky ta špatná? Proč zrovna já? Takových otázek bych mohla vymyslet ještě mnoho. Ale ta správná otázka? Máme tohle zapotřebí? Jistě,není špatné si čas od času postěžovat na prkotiny,ale pravda je náš život je docela bezchybný v porovnání s lidmi,kteří trpí v Africe hladomorem a AIDS,kterým právě zjistili rakovinu,kteří jsou nadosmrti upoutáni na invalidní vozík,kteří ztratili kvůli nějaké katastrofě domov nebo i rodinu,děti vychovávané v dětských domovech bez rodičů a sourozenců,ti,kteří zjistili,že už nikdy nebudou moct mít děti....a takových případů je ještě opravdu hodně. To oni by si měli říkat: Proč zrovna já? Co jsem udělal/a,že zrovna ke mě je život tak drsný? Proč zrovna ke mě se osud chová tak krutě? Proč já? A mi bychom se mohli dnes a denně pořád donekonečna ptát: Proč zrovna oni? Čím si to zasloužili? Ale myslím,že to je otázka,která nebude nikdy nikomu zodpovězena.
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Návrat z Anglie

26. dubna 2013 v 18:52 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahoj všichnni, Smějící se
tak jsem se vám vrátila z Anglie. Bylo tam teda úplně božsky,prostě úplně všechno tam bylo úžasný,zase něco novýho. Bydleli jsme v rodinách a musim říct,že jsem si myslela,že umim aspoň trochu anglicky (teď už si to nemyslim). Smějící se Bylo super vidět naživo Big Ben a prostě celej Londýn. ♥ Navíc jsem tam byla s úplně úžasnejma lidičkama ze školy + se svojí sestrou,takže jsme si to fakt šíleně užili. A tím šíleně myslím VÁŽNĚ šíleně. Smějící se Jednou večer jsme si plánovali,že uděláme mejdan,ale jak se dalo očekáva,byl jen další z našich vzdušných zámků,protože jsme se nikdo neodvážili. S vyplazeným jazykem Navíc jsme si pro sebe s kámoškou začaly vymýšlet různý praštěný přezdívky a nakonec z toho vyplynulo,že já jsem ježura a ona už ani nevim co praštěnýho. Smějící se No myslím,že víc komentovat nemusím. Doufám,že se na mě naši aspoň těšili,protože hned jak jsem přijela domů nejen,že se mi vysypal celý obsah kufru a shodila jsem židli,ale taky jsem si sedla na dlouho rozbité křeslo a to.....no řekněme,že už se na něm sedět nedá. Smějící se Dobře já co? V mém pokoji mě přivítal příjemný bordílek jako vždycky....
Je mi líto,ale fotky nebudu přidávat,protože jsem neměla na starosti focení já a fotky jsem ještě nedostala.
Hlavně doufám,že se mi tam trošku pročistila hlava a konečně se začne něco dít a budu mít co sem psát. Mrkající To je prozatím všechno,tak přeju hezkej zbytek dne.
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se
P.S. Sláva,přežila jsem tu PŘÍŠERNOU jízdu autobusem!!! Smějící se Mrkající


Bloudění

11. dubna 2013 v 16:49 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahojte všichni, Smějící se
dneska jsem zažila něco docela stresujícího. Kámoška měla úraz na tělocviku,jedna holka jí strefila míčem do hlavy a jí sice nic nebylo,ale měla rozbitý brýle bez kterých skoro nic nevidí,ale bydlí až na Velké ohradě,což je docela kus cesty od školy (a já tam byla jen jednou asi před rokem) a protože by si sama neodemkla musela jsem jít s ní,druhá kámoška šla totiž zrovna k zubaři. Cesta tam šla,všechno bylo v pohodě,výtah jsem jí přivolala,odemkla jsem jí a pak jsem šla. Kladla mi na srdce,ať si zapamatuju cestu tam,ať vím kudy se mám vrátit,ale mě to nějak vypadlo a pamatovala jsem si jen cestu od takový kavárny ke škole,ale ne cestu k tý kavárně (Dobře já,co? Smějící se). Docela jsem tam bloudila a když jsem tu kavárnu konečně našla díky změti chodníčku a přechodů jsem nevěděla kudy se k ní mám dostat. Bylo to hrozný. S vyplazeným jazykem Došla jsem na takovej trávník,kterej mi připadal jako zkratka,ale když jsem došla po tom trávníku,až k cestě kudy jsem se mohla dostat k tý kavárně,zjistila jsem,že je tam takovej strmej kopec a já měla podpatky,takže jsem byla úplně vy víte kde. Musela jsem docela kus běžet,protože jsem měla bejt ve 14:20 doma a pak jsem se tam konečně dostala,ale domů mě čekala ještě celkem dlouhá cesta,protože jsem ještě nebyla ani u školy. Když jsem KONEČNĚ dorazila domů byla jsem úplně uhnaná a bolela mě hlava jak mi nafoukal vítr do uší,protože jsem si zrovna jak naschvál zapomněla čepici ve skřínce ve škole a zjistila jsem,že je teprve 13:59,to jsem musela asi sprintovat nebo já nevim co. Smějící se Každopádně jsem to stihla,ale naši se divili z čeho jsem jako tak uhnaná a proč jsem tam spocená (kdyby věděli),radši jsem to přešla mávnutím ruky,protože jinak by máma nejspíš zešílela. S vyplazeným jazykem
No,takže takovej můj malej,ale hroznej dnešní zážitek. Jinak už se hrozitánsky moc těším do toho Londýna a nemůžu uvěřit,že tam jedem už zejtra. Mrkající A co vy? Taky nějakej zajímavej zážitek z posledních dnů?
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Londýn

9. dubna 2013 v 20:14 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahoj,
opět se omlouvám za svou neaktivitu,ale články svých Sb se snažím komentovat. Smějící se
Jedu s pár úplně super lidma ♥ a s učitelkou angličtiny do Londýna. Vlasně tam jezdí skupinky z naší školy každej rok. Budeme bydlet v rodinách a já se tam už stráášně těšim,protože jsem tam ještě nebyla a odjakživa se tam toužím podívat (je to jedno z hodně míst kam se toužím podívat Smějící se). Takže se mi vlastně plní jeden z mnoha snů a už se prostě nemůžu dočkat. Jen tu cestu busem budu muset nějak přežít,nadrogovat se kinedrylem a směr Londýn. To bude hodně dlouhá cesta. Ale stojí za to. Jede se v pátek a budeme tam myslim dva tejdny,takže dávám vědět,že nebudu komentovat ani psát články atd. už ani tenhle tejden,protože máme srovnávačky a já se musim...no však víte-šprtat,šprtat a hádejte co-šprtat. -_- Takže komentuju Sb už jenom tenhle tejden a dalších čtrnáct dní jsem pryč. Takže se předčasně loučím-bye bye. Mrkající
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Návštěvnost

2. dubna 2013 v 20:08 | holka jako vy |  Moje kecy
Návštěvnost blogu konečně přesáhla 1000. Všem co jste navštívili můj blog moc a moc děkuju. Mrkající
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Veselé Velikonoce!!!

1. dubna 2013 v 17:01 | holka jako vy |  Moje kecy
Přeju veselé Velikonoce Vám všem!!!


Tady v Praze žádní koledníci nechodí,ale to nezabránilo mému tátovi,aby na mě vystartoval s pomlázkou hned jak jsem rozespalá vlezla do dveří. Smějící se Vůbec jsem si neuvědomila,že jsou Velikonoce,ale jak jsem viděla ty šibalské výrazy našich, tak jsem okamžitě zařvala,pomyslela si něco jako: No do hajzlu! a začala zdrhat (ono v našem bytě není moc kam,takže jsem se brzo dostala do pasti). Smějící se Ale kámošky a mámu se mi parkrát i povedlo nachytat s aprílem. Mrkající A jak jste strávili Velikonoce spojené s aprílem vy?
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se