Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

Leden 2013

Nový vzhled

31. ledna 2013 v 17:44 | holka jako vy |  Moje kecy
Tak jsem pro Vás zase jednou udělala nová design. Snad se Vám líbí,ale ohledně toho už prosím hlasujte v anketce níže,ju? Smějící se Teď vážně nevím co psát,takže občas přidám nějakou colorku a snad až se bude něco dít,takže se tu mějte moooc hezky a omlouvám se,že teď nějakou dobu nebudu aktivní,ale prostě není inspirace,když se nic neděje. Takže Adios amigos. Mrkající Holka jako vy se Vám po nějaké době zase vrátí.
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Nový prezident

26. ledna 2013 v 17:08 | holka jako vy |  Moje kecy
Tak i když sčítali 0,1 % půl hodiny,už se ví,že naším novým prezidentem není Karel Schwarzenberg,ale Miloš Zeman.
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se
P.S. Opět se omlouvám za rozplizlý obrázek. S vyplazeným jazykem

Fakt dost dobrá birthday party

26. ledna 2013 v 11:41 | holka jako vy |  Moje kecy
Ahojky lidi,
včera byl fakt super den až na referát,kterej jsem musela říkat celej zpaměti před třídou a stačilo se jen nedívat na celou třídu a známka šla o bod dolů. Ale zvládla jsem to a mám (to mi neuvěříte) 1. S vyplazeným jazykem Potom jsem byla u kámošky,která měla takovou menší narozeninovou oslavu,ale děsně jsme se vyblbly. Byli jsme tam teda nakonec jenom tři,ale to víte jak to chodí ne? Horory,vyvolávání duchů,chození s baterkou do sklepa,sfukování svíček,lezení na strom na zahradě (fakt úža v tý bundě S vyplazeným jazykem),koulování atd... Navíc byl úplněk,takže jsem holky furt strašila,že za stromem je duch (za to jsem byla zavřena na zahradě a přes prosklené dveře na mě bylo děláno sprosté gesto,ale nebojte,nakonec mě pustili dovnitř Smějící se). Potom jsme si ještě dělali prdel,že nastane apokalypsa zombie králíků,které má kámoška pohřbené na zahradě. Max (jejich pes) si mě sice moc neoblíbil (a asi neoblíbí,protože se bojim psů,takže nejsem ani schopná mu dát piškot),ale to snad taky nějak přežiju Mrkající.
Ale chtěla bych ještě kamarádce Verče,která má narozeniny 27.1 popřát všechno nej,nej,nej k narozkám. Smějící se
Všechno nejlepší Veru Smějící se
přeje,
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Který kandidát?

24. ledna 2013 v 17:29 | holka jako vy |  Moje kecy
Vyplňte prosím anketu,kterého kandidáta,zda Miloše Zemana nebo Karla Schwanzenberga volíte nebo byste volili v druhém kole prezidentských voleb.
Zeman a Schwanzenberg

Další colorka

22. ledna 2013 v 22:23 | holka jako vy |  Moje colorky
Tak co,holky,líbí se? (anketa níže) Mrkající
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Upíří oko

22. ledna 2013 v 16:16 | holka jako vy |  Moje colorky
Moje colorka nesoucí název Upíří oko (něco pro Vampire Princess) Mrkající
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Moje colorky

21. ledna 2013 v 21:30 | holka jako vy |  Moje colorky
Moke colorka,co na to říkáte? (komenty S vyplazeným jazykem) Jo já vím,že je to hnus.
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Změny

21. ledna 2013 v 20:08 | holka jako vy |  Články na TT
Každý prožívá ve svém životě hodně změn. Školka,škola,puberta,dospělost,stěhování,sňatek,děti,vyhazov z práce,rozvod,úmrtí někoho blízkého a jiné. Ne všechny změny jsou příjemné a někdy by jsme byli radši,kdyby všechno zůstalo při starém,ale změny k životu patří a beze změn by jsme nebyli tam kde jsme. Každý musí své změny přetrpět,protože to je život a nijak se to změnit nedá a já věřím,že všechny ty špatné změny vydržíme stejně jako ty dobré a mnohdy nám v tom může pomoct rodina,kamarádi,přítel/přítelkyně a jiné osoby na kterých nám záleží. Protože i oni prodělávají změny a my bychom si to měli uvědomovat a podporavat je jak nejvíc to jde stejně jako oni budou nás v těžkých situacích. Mrkající
Přeju,ať všechny změny přežijete v klidu a pohodě,
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se

Smutek

20. ledna 2013 v 17:18 | holka jako vy |  Moje kecy
Jsem hrozně smutná,protože stejda,kterého mám hrozně ráda má rakovinu tlustého střeva PlačícíPlačícíPlačícíZamračenýZamračenýZamračený. A proto Vám se dávám jednu smutnou písničku,jmenuje se My immortal a je od Evanescence:
Vaše Katush (holka jako vy) PlačícíZamračený

Internát,část 1.

16. ledna 2013 v 20:54 | holka jako vy |  Povídky na pokráčko
Tak tu pro vás mám po dlouhatánské době další příběh,tentokrát z prostředí internátu a protože jsem dostala nabídku dát ho do školního časáku,nutně potřebuju,aby jste posoudili do komentářů,vytkli chyby (nemyslím gramatické),řekli mi co se vám tam nejvíc líbilo atd,prostě svůj názor a budu ráda i za kritiku,protože se chci poučit,co nemám psát,takže směle do čtení a předem se omluvám za gramatické chyby,protože to píšu rychle a přemýšlím hlavně nad dějem.

1.kapitola

Když jsem odjížděla z domova,jediného místa,kde to znám,pršelo. Nikoho jsem tu neznala,přistěhovali jsme se před pár dny,snad jen Mary Ann,holku od vedle,což je tak trochu cáklá a moc dobře se s ní kecat nedá. A pak tátu. Mám ještě sestru Carmen,ale ta s námi nežije. Žiju jen s tátou,protože se naši rozvedli,když mi byli čtyři roky a Carmen dva. Já žiju s tátou a Carmen s mámou. Občas nás jezdí navštívit,ale jen o svátcích,takže jsou pro mě skoro cizí lidi. A teď jsem se dozvěděla,že se mě chce zbavit i táta. Řekl mi to den předem než mě tam odvezl. Na intr. Moc se se mnou nepatlal a to jsem si vždycky myslela,že mě má radši než máma. Řekl mi prostě jen: "Zejtra odjíždíš do internátní školy,tak se sbal."to je všechno. Opřela jsem se o orosené okno a začala přemýšlet o městě,kde jsme bydleli předtím než jsme se odstěhovali do Sun Bay. Krásné,malé,mírumilovné městečko. Měla jsem tam plno kamarádů: Rose,Amy,Petera,Sisi a mnoho dalších lidí na kterých mi záleželo. Když jsem se dozvěděl,že se budeme stěhovat,byla jsem zdrcená,ale mnohem míň než když jsem jela na to obávané místo: internátní školu v Sunshine Falls. Když jsem i s kufrem vystupovala z auta,táta mě ani neobejmul,řekl jen: "Občas ti zavolám." a odjel. V té chvíli jsem si o něm začala myslet něco daleko horšího než doposud. Jako by se mi vzdálil a o hodně. Pořád lilo jako z konve a moje rusé vlasy byli promáčené,stejně jako moje oblečení. Do hnědých očí se mi draly slzy,ale surově jsem je zadržela. Začínala mi být zima a navíc se na oblohu prodral první blesk,tak jsem se rychle rozeběhla do budovy,která stála přede mnou. Byla stará a oprýskaná a vypadala,že skrývá ne jedno tajemství,tehdy,když jsem se nad tou úvahou jen zasmála,jsem ještě netušila jak blizoučko od pravdy jsem. Zůstala jsem stát před prosklenými vchodovými dveřmi jako solný sloup a bála jsem se vstoupit k čemuž mě stejně nakonec dohnala počínající bouřka.

Stiskla jsem kufr ještě silněji a pořádně se nadechla. Teprve potom jsem se rozhlédla po místnosti do níž jsem vešla. Byla vybavena se tmavém,tvrdém dřevě,nejspíš eben. Ve vitrínách bylo několik pohárů a jiných trofejí,které zřejmě škola získala. Když jsem šla chodbou dál jako by mi kufr těžkl v ruce. Teprve teď jsem si uvědomila,že jsem úplně sama,nikoho tu neznám,ještě nikdy jsem sama nebyla. Začala jsem panikařit,rozběhla jsem se chodbou zpátky a ven do deště. Nevím co jsem si myslela? Že si chytím taxík a pojedu zpátky do Sun Bay? A že mě tam táta přivítá s otevřenou náručí a poví mi,jak se mu po mně stýskalo? To těžko. Navíc na mě v téhle škole čekali. "Ale proč právě tahle škola? Proč musel táta vybrat zrovna tuhle?" nešlo mi do hlavy. "Chtěl mi zavařit,pomstít se za to dostal do péče právě mě nebo co?" Chtělo se mi křičet,nevěděla jsem co přesně mám teď udělat. "Christina Durwoodová?"ozvalo se najednou za mnou. "A-ano"vykoktala jsem a pomalu se otočila. Za mnou stála vysoká, nakrátko ostříhaná černovlasá holka a zlostně si mě měřila. "Už jsi tu měla být dávno!"prskla. "Nebo jsi tu spíš byla,ale zase si odešla,podle těch mokrých stop na koberci,co?"pronesla výsměšně. Všimla jsem si,že má nějaký divný přízvuk,nebude odtud. "Eh,a ty jsi?"zeptala jsem se nejistě,když jsem se po chvíli trochu vzpamatovala z šoku. "Annabelle Caldwelová,ale to tě teď nemusí zajímat,musíš jít za ředitelem nebo chceš hned odjet,nevidím tu totiž žádný odvoz. No,dobře."řekla jsem. Jak jsem něco takového mohla vypustit z pusy,znělo to příšerně neohrabaně a dětsky. "A kudy se tam teda jde?" odvážila jsem se zeptat. "Pojď se mnou." nařídila mi,všimla jsem si,že když jsem kolem ní prošla ještě víc přimhouřila oči a nakrčila nos jako bych smrděla,ale to bylo klidně možné po té příšerné cestě.
Doufám,že se moc a moc líbilo. Mrkající
Vaše Katush (holka jako vy) Usmívající se