Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

Malá "ochutnávka" Krve ve sněhu

29. listopadu 2012 v 17:16 | a girl like you |  Povídky na pokráčko
Mám tu pro vás malou ochutnávku mého nového rádoby hororu S vyplazeným jazykem ,který se bude jmenovat nejspíž Krev ve sněhu a který budu číst třídě na chatce na škole v přírodě. Napadl mě,když jsem usnula u počítače a když jsem se vzbudila,sněžilo. Mrkající No však uvidíte. Ještě totálně nemám šajna jak to bude pokračovat a jestli to pokráčko dám i sem. Ale to si konečně můžete zvolit sami a taky,že ano. Připravila jsem si na vás anktku níže pod článkem ve které můžete hlasovat o budoucí pokráčko. Ale upozorňuju,že může být kdykoliv v době od teď do června. Takže třeba i za půl roku než mě něco napadne. Smějící se Snad se bude líbit,můžete se mi k němu vyjádřit do komentů a přijmám samo i kritiku. Mrkající

Hnědovlasá dívka seděla v knihovně a čekala než se jí na počítači načte internet Explorer,aby mohla vypracovat referát na zítra. Mezitím se koukala ven jak začínají padat první sněhové vločky a jako mouka zasypávat zemi. Internet se načítal dlouho a i když venku ještě nějaké světlo zbylo,začala se jí pomalu,ale jistě zavírat oči. Brzy ji klesla hlava na stůl a ona upadla ne neklidného spánku,plného děsivých nočních můr.
Zdálo se jí,že spala jen chvíli,ale potom shledala,že venku už je tma a je hustě nasněženo. "Jak jsem jen mohla usnout?"ptala se sama sebe. "To bude jistě tím každodenním nočním učením na testy."pomyslela si. Vtom si uvědomila,že musí pryč. Tmavá knihovna na ní působila divně a ponuře. Musí okamžitě odejít. Najednou...uslyšela zvuk jako když se něco láme a křik. Chtělo se jí křičet o pomoc,ale nevydala ze sebe ani hlásku.
Rychle přes sebe přehodila tenký,šedý svetr a vyrazila ze zaprášené knihovny ven,kde se mezitím strhla chumelenice. Měla pocit,že se všechny živly zbláznili. Musela si svetr přitáhnou ještě víc k tělu,jelikož byla zmrzlá na kost. Do toho začal ještě foukat ledový vítr ze severu,scuchal jí dlouhé hnědé vlasy do obličeje a ona přes ně nevila,protože měla ruce příliš zkřehlé na to,aby si vlasy odendala. Zapadla po kolena do sněhu a opět upadala do nezdravého spánku,tentokrát už ne únavou.

P.S. Za případné chyby se omlouvám. Nevinný
Vaše Katushka (holka jako vy) Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám sem dát pokráčko Krve ve sněhu?

Ano,určitě.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama