Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

Září 2012

Je mi to celkem fuk i když by nemělo...

30. září 2012 v 20:06 | holka jako vy |  Články na TT
"Je mi to jedno" nebo "To je fuk" jsou věty,které říkám poměrně často,stejně jako většina mých vrstevníků. Dobře si uvědomuji,že jsou mi jedno věci,které by mi putna být neměli,například jakou známku dostanu z prvního testu z fyziky apod. Na testy se učím,ale je mi celkem jedno co z toho dostanu za známku. Kdybych se tím zabývala,tak se budu akorát stresovat a čím víc si to budu opakovat,tím víc se mi to poplete. Když je mi to jedno,je to tak nějak zdravější. Toto ovšem neplatí pro všechno,u malých,celkem nevýznamných testů vám to může být fuk,ale nemůže vás nezajímat třeba na jakou střední školu se dostanete atd. Tyhle věci už nejsou jedno ani mě a nikomu by neměli být jedno,ale vřele doporučuju se nestresovat,já vím,asi si říkáte,že se to lehko řekne,ale těžší je to uskutečnit a nemám vám to za zlé,ani já se nedokážu nebát důležitých věcí na kterých nám záleží. Hezký zbytek týdne,nejlépe bez stresu přeju. Mrkající
Vaše Kačka(holka jako vy)
P.S. Piště komentáře a vyplňujte ankety pls. Samozřejmě budu ráda i za kritiku. Usmívající se

Střevní chřipka

28. září 2012 v 12:27 | holka jako vy |  Moje kecy
Čauky lidičky,
vím,že jsem tu dlouho nebyla,tak nějak jsem neměla čas. Teď se mi moc dobře nedaří,nejen,že mám virózu,ale ještě mě dneska v noci chytla střevní chřipka Zamračený. To si dovolená na Djerbě,kde jsem jako jediná vyvázla bez...řekněme nevolnosti a ještě něco víc,co nebudu upřesňovat,vybírá svou daň. S vyplazeným jazykem Jasně,že kecám,je mi jen blbě z lasagní :D.Řeknu vám živočišný uhlí a suchej rohlík k obědu není žádná balada. Tak radši k příjemnějšímu tématu.Usmívající se: Vánoce se kvapem blíží. Ano ano,už jen dva měsíce a půl,to uteče jako voda,teda aspoň doufám,že vám,mě se to nějak všechno vlekne hrozně pomalu,jako taková rozplizná žvýkačka,které se nemůžete zbavit. Už aby byli aspoň ty podzimní prázdniny. Všichni už se jistě těšíme,takže já to teď zabodnu s přáním rychle ubíhajícího školního roku. Smějící se Mějte se krásně přátelé a já se snad zase brzy ozvu. xD
Vaše Kačka(holka jako vy) Úžasný

Moje povídka,8.kapitola

23. září 2012 v 14:44 | holka jako vy |  Povídky na pokráčko

8.kapitola-Prádelna

Konečně doma. Všichni jsou smutní,že jsme museli odjet,ale já už se docela těšila domů,ale hned mě opouští nálada,když vpadneme do domu,kde se musí umýt záchod,vyluxovat,recyklovat noviny válící se před domem,vzít povlečení do prádelny a utřít prach. Prvně si vybalujeme a pak se dáváme do velkého úklidu. Mamka utírá prach a luxuje,taťka umývá záchod,George recykluje noviny,protože máma usoudila,že to snad zvládne,takže na Missy a mě zbývá ta prádelna. Bereme koš plný špinavého prádla a táhneme se s ním přes půl města do budovy sloužící jako prádelna. Hraje tam nějaká hudba,protože tam dali stereo,aby se lidi nenudili. V jedné z mnoha sušiček se točí prádlo,které si někdo zřejmě zapomněl vyndat. V naší prádelně to chodí takhle:( za 35 nebo 60Kč,podle toho jakou použiješ pračku)Vypereš prádlo,dáš ho do sušičky a chvíli si na něj počkáš nebo(tak to dělají ekologicky smýšlející lidé) ho dáš na šňůru,kde se ti suší třeba přes noc,to můžeš odejít domů a pak si ho tam vyzvedneš usušené na věšáku. My s Missy jsme pro sušičku,ale máma chce,aby jsme to cpaly na šňůru a hrozně se zlobí,když se dozví,že jsme použily sušičku. Takže Missy pěchuje prádlo z koše do pračky a já odměřuju prací prostředek (Vanish,jiný tu nemají). Missy jde tancovat ke stereu a já se tu jdu radši projít,ráda se tu procházím. Nějaká holka si zrovna bere černou,úhledně poskládanou mini sukni z věšáku a já v ní poznávám spolužačku Tori. "Tori!"volám po ní. "Tori tady jsem."říkám,když se rozhlíží kdo na ní volá. "Ahoj."zdraví. Ahoj,kde jste byli? Byli jsme s Luky (její kamarádka Lukrécie) pod stanem a ty? No my jsme byli v Turecku. Jé moře,takže jste se konečně vyhrabali. No nic,doufám,že sis to užila,ale už vážně musím,měj se. Čau."Tori nikdy nebyla moc upovídaná. Bere ještě nějaké povlečení z věšáku a odchází. Rozhlížím se dál,jestli neuvidím někoho známého,ale nikdo tu není kromě staré paní,která rve prádlo do sušičky,ale moc jí to nejde,protože ho má moc a pak je tu nějaký pán,který si bere prádlo,které se osamoceně točilo v sušičce,ale vypadá poněkud zplihle(to prádlo),protože se tu zřejmě točilo několik dní a on na ně zapomněl. Jdu na veřejný záchod,který není moc čistý a pak se vracím k Missy a pomáhám jí rozvěsit prádlo na šňůru. "Tak a zítra pro to jdeš,já jsem u Tefany!"oznamuje mi Missy a její tón nepřipouští diskusi.
Další den se vracím pro čisté prádlo,dům je jako nový a máma je konečně spokojená. Když vejdu do prádelny,ucítím známou vůni pracího prostředku a nadechuji se. Chodím sem každý týden v úklidový den (pátek). Prádlo už vidím úhledně složené na věšáku,tak ho beru,prvně s ním trochu zápolím,abych nespadla,protože je ho na jednoho moc,ale nakonec se přece jen dopotácím domů živá a zdravá,kde mi ho už mezi dveřma odebírá mamka a jde povlíkat postele,když teď má to čisté prádlo. Svalím se na gauč a zapnu televizi."Přineslas mi tu červenou mini sukni Susan?"vykukuje Missy spoza rohu. "Asi jo,prádlo vzala máma,tak se koukni."odtuším. Slyším jak dupe po schodech nahoru. "Bessinko!"odchytávám svoji fenku a ta mě olizuje,směju se a otírám si obličej. Tohle mi chybělo. Vydávám se do stáje. "Liteo,chyběla jsi mi."vrhám se ke své kobylce. Hluboce se nadechuji jako v prádelně,ale tentokrát nevdechuji vůni aviváže,ale vůni koní,mojí oblíbenou. Rychle si beru přilbu a nandávám sedlo. Podbřišník mi prvně proklouzává mezi prsty,ale pak sedlo zapínám a venku nasedám na Liteu. Už vím kam pojedu,navštívitkamarádky. Tak moc se mi po holkách stýskalo.
P.S. Prosím přehlédněte chyby. xD Přeji příjemnou zábavu a vyplňte anketu pod článkem.
Vaše Katushka(holka jako vy) Usmívající se

Uvězněny

20. září 2012 v 16:14 | a girl like you (holka jako vy) |  Moje kecy
Právě ležím v posteli,na klíně počítač,před sebou Sýr a křup. Snažím se nenadrobit si do počítače a přitom vám napsat takovou příhodičku z dnešního školního dne Usmívající se:
Takže začnu asi tím,že jsme měli tělocvik. Já ještě se šesti holkama jsme se zdržely v šatně a učitelka nás zamkla u tělocvičen. Průser,protože jsme měly za deset minut další hodinu. Holky co měly s sebou mobil se snažily obvolávat spolužáky,ale všichni měli buď vypnutý mobil nebo ho neměli ve škole,tak jsme si sedly na zem a tvrdly tam,dokud nějaká třída nepřijde na tělocvik. Když mělo za deset vteřin zvonit na hodinu,holky napdalo zavolat spolužačce Míše,ta to sice zvedla a slíbila,že někoho pošle,ale po deseti minutách pořád nic. Běhaly jsme tam jako blázni a hledaly jakýkoliv východ,který je otevřený. slibně vypadal východ na hřiště,ale nepustili by nás zpátky do školy a za školu jsme jít nechtěly. Najednou jsme uslyšely vrznout dveře,tak jsme zase rychle letěly zpátky a naštěstí jsme zastihly učitele,který šel se třídou na počítače o patro výš,takže nás pustil. Potom jsme letěly po celé škole do třídy na výtvarku,vešly jsme a všechny jednohlasně: "Dobrý den." Samozřejmě se všichni smáli a učitelka běsnila a napsala nám pozdní příchod a já jsem si myslela,že mi z toho běhu prasknou plíce,ale co no,aspoň jsme vyšly ze stereotypu a užily si dobrodružství jestli se to tak dá nazvat. A navíc...jsme měly z pekla štěstí,že nás nechytil ředitel,už tak na nás koukali všichni učitelé na chodbách,co tam lítáme po škole jako blázni Smějící se.
Vaše Katushka ( a girl like you :D)

Šíleně dospělá,nejchytřejší z rodiny a prostě nej!

8. září 2012 v 19:12 | holka jako vy |  Články na TT
Takže jak bych začala... Asi tak,že jak už jsem v předchozím článku zmínila jsem za dnešek ujela 23 km na kole. Ale o to v tomhle článku nejde,tady jde spíš o to co prováděla ségra Zuzka. No na to,že je jí 7 je dost oprsklá. Pořád si hrála na to,že je nejchytřejší z rodiny a,že na kole jezdí samozřejmě úplně nejlíp ze všech my ostatní to jest já,mamka a taťka jsme hrozně pomalí a musíme zrychlit. Hřebínek jí spadl až když jsme závodili a já vyhrála.Smějící se No jo no,tak to chodí s mladšíma sourozencema,ale já vim,že Zuzu taky občas docela s*ru. Jenže tak to asi chodí ve většině rodin. No co se týče mě,tak já si hraju na "šíleně dospělou" když chci dosáhnout toho,aby mě moje "milovaní" rodiče vůbec pustili aspoň do metropole Zličín s kamarádkama a pak se stejně dozvím,že mě celou dobu někdo tajně špehoval,takže to moje přestírání asi moc nezabírá. No jo nekecám,mám tak "skvělou rodinu",že když jsem šla ke kámošce na narozeninovou party k ní domů,Zuzka s babičkou celou dobu seděli za domem na lavičce a Zuzka měla za úkol chodit se pravidelně dívat jestli nejdem ven.Nerozhodný No holky mi fakt nezávidějí,ale naši o mě mají starost po těch reportážích ve zprávách,kdy se ztratili děti,to chápu..... Tak se zatím mějte a já se snad zase ozvu,ale to víte,moc testů atd...
Vaše Kačka(holka jako vy)Mrkající

Zápis z 8.9.2012 aneb když chce holka jako vy ukázat,že je taky trochu aktivní xD

8. září 2012 v 19:01 | holka jako vy |  Moje kecy
Takže dneska jsem celý den projezdila na kole.No jo docela zábava,ale zase jen Prokopák tam už jsem byla 150x. Ujeli jsme za celý den 23,36 km. Zlej sen ty kamenitý cety,zítra si nebudu moct sednout xD. Doma jsem vezla kolo sama výtahem a přistoupili tam dva dělníci no a mamka se jak jinak hned strachovala,že se mi něco stane,takže celej barák slyšel,když na mě řvala jestli jsem v pořádku,trapas. Užijte si zbytek víkendu lidi a školu a práci taky přežijte atd. Ahoooj.
Vaše Kačka(holka jako vy)S vyplazeným jazykem