Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

Moje povídka,4.kapitola

4. července 2012 v 9:29 | holka jako vy |  Povídky na pokráčko

4.kapitola-Zase škola


Probouzím se s hlavou na stole,musela jsem usnout,když jsem si večer psala deník. No nic konečně škola=konec nudy+George!!! Třikrát sláva i když se mi do školy moc nechce. Vlastně vůbec,ale zas uvidím holky a na to se těším. Moc! Missy je ve svém pokoji a pečlivě se připravuje. Já si taky vybírám oblečení. Beru si bílé džíny a světle růžové tričko. Do bílých kožených balerýn si neberu žádné ponožky,protože je vedro. Na ruku si beru kožený,vázaný náramek a barevnými kuličkami. Vlasy si češu,tak,že jsou úplně hladné a rovné a vážu si je do copu. Na oči si nanáším jen bílé třpytky a řasenku a na rty růžový lesk na rty ladící s tričkem. Na tváře si dám trochu pudru,aby zakryl pihy od sluníčka. A výsledek vypadá kupodivu docela slušně. Vypadám jako malinový dort se šlehačkou. Vím,že to zní děsně,ale vypadá fakt dobře. Přes růžové tílko si ještě přetahuji průhledné tričko a výsledek je dokonalý.

Jdu do školy pěšky a nesu přes rameno světle červenou tašku s bílými stříkanci. Není moc těžká,protože v ní mám jen papír,tužku a rtěnku,kdyby bylo potřeba přetřít si znovu rty. Missy mě doprovází,ale nebaví se se mnou,protože právě něco zuřivě vyřizuje s Tefany po telefonu. Snad o nějaké party nebo co. Já zatím přemýšlím jaké to bude chodit do sedmé třídy. Z úvah mě vyháhne řev na školním hřišti na které jsem si ani nevšimla,že jsme přišly. U našeho oblíbeného místečka(už dávno nepoužívané schody) mě už čekají Katy a Rikky. Mají na sobě nové oblečení a vypadají jako kočky. Rikky je samozřejmě do hněda oplálená a Katy taky trochu ztmavla pleť. Obě mi vyprávějí co zažily u moře a jak je lovili kluci a jen já nemám co vyprávět. Rikky vypadá dokonale. Má rudou rtěnku a řasenku,oční stíny nemá a pudr taky ne.Pod průhlednou halenkou ji je vidět bílá podprsenka a má džínovou minisukni a žluté balerýny .Vlasy má rozpuštěné a většina se jí váli ve výstřihu. A Katy má vlasy v culíku až skoro po zadek a světle červené šaty s rozparkem na boku. Přes bricho má průhledný pruh,který jí odkrývá světlé břicho. Na nohou má bílé boty s podpatkem a páskem přes nárt. Má řasenku a světle červenou rtěnku ladící se šaty a trochu pudru zakrývající pupínky. "Tak co,ulovili vás kluci nebo vy je?"zeptám se najednou. "Ani ne,neměla jsem zájem."říká Katy. "Se mnou jeden kluk chodil,ale vůbec jsem mu nerozuměla a navíc jsem musela odjet,tak jsem se s ním rozešla."říká zase Rikky. Vy se máte,já byla buď zavřená doma s Georgem nebo jsem musela trénovat hříbata na prodej. Hm. Aha."řeknou jen moje nejlepší kamarádky. "Chcete jít tuhle sobotu na party? Daisy pořádá narozeninovou discotéku a budou tam i kluci. Jasně,proč ne?"řekneme s Katy unisono. Sedáme si do lavic hned vedle sebe. Sedám si s Katy a Rikky si sedá sama. Po každém roce se střídáme kdo sedí sám. Vloni to byla Katy,takže příští rok to budu já,ach jo. Rikky vypadá,že jí to nevadí,protože si vedle ní sedá nový kluk,ale po našich káravých pohledech ho požádá,ať si sedne jinam. Víme jak to dopadlo minule,když si sedla s novým klukem a když se s ním líbala při hodině musela je učitelka rozsadit. Tenkrát ji posadila ke mě a tak jsme se skamarádily. S Katy se kamarádím už asi od školky.

Přichází naše tříďaska a zdraví nás. Pak řekne,ať si sedneme.Zase vede nějaký nudně dlouhý keci a pak si všimne,že není napsané datum na tabuli. Požádá holku,která má službu,aby ho napsala. Ta holka se jmenuje Tori,je úplně bledá a má dlouhé tmavě černé vlasy a oči tak černé,že jí splývají se zorničkou. Je štíhlá a vysoká a většinou si podmalovává oči černou tužkou a rty si maluje tmavě rudě,fialově nebo černě a nosí černý,nebo fialový lak na nehty a chodí celá oblečená v černém. No prostě takový ten nevrlý upírský typ. Pronese něco vtipného na úkor učitelky svojí sousedce a ta se zachichotá. Bohužel ne dost potichu,takže ji učitelka slyší,bouchne pěstí do stolu a hrozí jim rozsazením. Tori se ušklíbne jako by říkala:"Museli jsme dostat za třídní takovou husu?" a trpitelsky se odvleče k tabuli,aby napsala datum.

Za půl hodiny nudného klábosení učitelky mi podá nějaký kluk psaníčko s nápisem "♥Rikky♥" Podám ho Katy a ta ho dá Rikky. Ta si ho asi pět minut pročítá a když pohlédne na ne příliš hezkého(slušně řečeno)kluka, rozchechtá se. Učitelka pronese tím svým tonem:"Co je tu tak vtipného,taky bych se ráda zasmála." Ale pak jen mávne rukou a řekne:"Však já vás dřív nebo později stejně rozsadím." a pokračuje s nudným vyprávěním a čtením školního řádu.

Konečně jdu domů. A Rikky s Katy mě doprovázejí,budou u nás spát. U Missy bude zase spát Tefany.Ale stejně se vypařej a půjdou na party. To je asi to o čem se ráno Missy dohadovala s Tefany po telefonu. "Tak co holky,kam vyrazíme?"říkám.
Po prázdinách se můžete těšit na další kapitolku.Smějící se
Vaše Kačka(holka jako vy) ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo jste navštívili tenhle blog klikněte pls.

Klik

Komentáře

1 Míla Míla | Web | 4. července 2012 v 9:45 | Reagovat

Stálo by za to malinko text upravit, zkrátit pasáže kde se dlouho nic neděje, malinko to pokouší člověka nechat čtení. Ale jako celek je to opravdu pěkné, hezky popisuješ a používáš přídavných jmen. Super.

2 holkajakovy holkajakovy | 9. září 2012 v 18:28 | Reagovat

Dík...to vždycky potěší, když se to někomu líbí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama