Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

Moje povídka,3.kapitola

1. července 2012 v 19:04 | holka jako vy |  Povídky na pokráčko

3.kapitola- Vopruz


Píchání ušního bubínku nebylo zas tokový drama i když jsem řvala jako by mě na nože bral a Missy(byla mě podpořit celá rodina i když Missy se vykrucovala,že jsem už velká a ne žádný mimino)se mi smála,že jsem přece jen mimino,ale ona by taky řvala, to vím jistě(i když tvrdila,že ne). Ale z něčeho mám větší obavy a to z toho,že se o prázdninách unudím k smrti,protože jak jsem čekala,nikam nejedeme. Nemáme ani chatu. To je škoda,ale naši tvrdí,že když bydlíme v rodinném domku,tak žádnou chatu nepotřebujeme.

Je už takový horko,až je to hrozný. Všichni se potíme jako dveře od chlíva. Táta odjel do Yorkshiru na veletrh kol a máma je v práci. Missy odjela ke své kamarádce Tefany a já zůstala doma a ještě k tomu mám na krku George! Hrůza!!! Zavřela jsem se do stáje a hřebelcuju Liteu. Funny se prochází líně kolem a teď se uvelebila u mých nohou a sladce přede. Bessinka leží někde v košíku a je jí hrozné horko,ostatně jako nám všem. Koně líně podřimují v boxech a nechce se jim ani do výběhu. Missy se má. Teď si užívá někde s Tefany u bazénu. A já tvrdnu tady s Georgem. Alespoň zavolám svým kámoškách Rikky a Katy.

"Ahoj Rikky,jak se máš?"říkám. "Jo ujde to a co ty? Nic moc. Jakto? Zase nikam nejedeme a navíc jsem sama doma a mám na krku Gearge! To máš blbý no,já jsem s našima u moře a právě se opaluju a poslouchám nějaký songy od Keshy. Až přijedu budu jako čokoška." říká Rikky a směje se. Poznávám podle toho,že je šťastná. "A co kluci,jsou tam nějací? Jasně je jich tu spousta a moc hezký. Kde,že to vlastně jsi? Aaale,v Itálii. To je máš italové jsou prej sexy. To teda jsou. Už musím běžet,nějakej ital si se mnou chce zaplavat,ještě,že mám z italštiny jedničku. Tak se měj Rikky. Jo ty taky Susan." Tím náš dialog končí. Teď se chystám volat Katy. "Jééé ahoj Katy,jak je ve Španělsku? Ahojky Susan,skvěle díky a jak se máš ty? No jako obvykle to nestojí za řeč. Takže nikam najedete a máš na krku George a Missy dělá něco o mnoho zábavnějšího předpokládám. Jak dobře mě znáš! Znám no,hele sorry,ale už musim jít,jdu do stánku,koupit si zmrzlinu,je tam moc hezkej kluk. Jasně,utíkej,pa. Papa a měj se. Ty taky." Zavěšuju. Holky se maj,jsou u moře a jsou tam i kluci a já tvrdnu TADY V TOM ZAPADÁKOVĚ!!!! Už se docela těším do školy,překvapivě. Rikky určitě uloví nějakýho fajn kluka,protože je děsně hezká. Většinou je do hněda opálená a má úplně přírodní blond vlasy a jiskřivě modré oči. I Katy má šanci! Má sice zrzavé vlasy,ale moc jí to s tou skoro průhlednou pletí a zářivě zelenýma očima sluší. To já mám jen polodlouhé hnědé vlasy a hnědé oči jako bláto. Jsem nezajímavá a nudná. Teda nejsem,ale jen když jsem s kámoškama,ale tady doma není do čeho píchnout. Zavírám se v Liteiném boxu a beru si do náručí Funny(i když s usilím,protože Funny se brání všemi prostředky,takže za chvíli mám do krve poškrábané ruce. Neee, George už zase něco chce,nejradši bych se tu zamkla! Já už se tak těším do školy,kde není George,že už to nemůžu vydržet i když školu nenávidím(to ostatně všichni).
Vaše Kačka(holka jako vy)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo jste navštívili tenhle blog klikněte pls.

Klik

Komentáře

1 Vaše Angela Vaše Angela | E-mail | Web | 2. července 2012 v 11:26 | Reagovat

Určitě pokračuj dál ve psaní, jsem zvědavá, jak se to dál bude vyvýjet. Jestli chceš můžeš se podívat na můj blog, taky píšu povídku, ale ještě si ji nikdo nepřečetl a neokomentoval. Jmenuje se Deník Hvězdy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama