Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

Moje povídka

26. června 2012 v 12:43 | holka jako vy |  Povídky na pokráčko

1.kapitola- Já a rodina

Jmenuju se Susan Johnsonová a je mi 13 let. S rodiči máme farmu jménem Zelený Vrch. Máme tam koně,psi,kočky,králíky,kozy,ovce,krávy,drůbež a všechny možné zvířata na které si vzpomenete. Miluju naší farmu, je obrovská. Skoro od každého zvířete mám nějaké svoje.
Mám svojí klisničku Liteu a taky mini jorkšírka Bessinku. Taky kočičku Funny. Koček máme hodně,taky psů. Ještě máme velkého vlčáka Rexe a dalmatinku Jessie. Ještě mám králíčka Ušánka. Máme taky morčata, křečky a dva papoušky. Jeden je můj. Jmenuje se Albert. Nejradši mám svojí kobylku Liteu. Ráda za ní chodím do stáje a nasávám vůni koní . Prodáváme hříbata(a cvičíme). Mám dva sourozence,sestru a bratra. Bratr se jmenuje George a sestra Melisa. Říkáme jí ale Missy. Funny čeká koťata.Jedno si necháme a ostatní prodáme. Jedna klisna u nás ve stáji,jmenuje se Severka taky čeká hříbata a naše máma ta zase čeká miminko. Je ve 4.měsíci a začíná se jí dělat bříško. Už se na miminko moc těšíme. Když to bude holka bude se jmenovat Charlota a když to bude kluk bude to James. Táta a George by radši kluka(jak jinak),ale já s mámou bysme radši měly holčičku. Missy je to fuk jak říká.Chodí na dva kroužky, stepování a mažoretky a taky má kluka,jmenuje se John a jednou jsem je nachytala v koupelně jak se líbají(Missy se mnou týden nemluvila). A taky pořád někam vyráží s tou svojí partičkou a proto asi nemá čas přemýšlet nad miminkem. Říká,že to bude jen další práce navíc. Když nad tím tak přemýšlím vzpomínám si jak si Missy loni na Silvestra udělala párty ve stáji a dokonce tam přinesli i stereo,ale Missy mi nedovolila tam být s nimi(vyhnala i Funny). Pak tam dělali takovej bugr,že přišli sousedi a máma vyhnala Missyiny kamarády(Missy měla tří týdny domácí vězení a byla na mě naštvaná,protože si myslela,že jsem to mámě řekla já,ale Missy je na někoho naštvaná skoro pořád,máma říká,že je v pubertě,musím přiznat,že se s ní taky ráda hádám,asi jsem taky v pubertě). Missy je 14 let a Georgovi jsou 4 roky.Naši mi říkají Sue,ale mě osobně se víc líbí Susan. Ach ne! Právě sedíme u oběda a Missy už zase šílí,že máma nenese jídlo,ale máma zase šílí že George vylil polívku na koberec,když si šel i s talířem polívky umýt ruce(no co jsou mu teprve 4 roky).
Další kapitolka zase až jí napíšu a prosím o kamentáře Usmívající se
Vaše Kačka(holka jako vy)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo jste navštívili tenhle blog klikněte pls.

Klik

Komentáře

1 empty--island empty--island | Web | 10. července 2012 v 15:23 | Reagovat

Máš pravdu, chyb je tam opravdu hodně, ale to by se dalo přehlídnout. Nicméně měla bys vymyslet mnohem zajímavější úvod. ;)) To, jak je povídka zajímavá na začátku, jenom víc ponoukne čtenáře ke čtení pokračování. :)
Ráda ti kdykoli se psaním či kritikou pomůžu. :))

2 holka jako vy holka jako vy | 17. července 2012 v 20:20 | Reagovat

Díky moc za nabídku,ale jak jsem řekla psala jsem jí před několika lety a nějak se nemůžu dokopat k tomu,abych jí přepsala. XD

3 Elena Elena | 1. září 2012 v 10:07 | Reagovat

Tahle kapitola je pěkná

4 holkajakovy holkajakovy | 9. září 2012 v 18:30 | Reagovat

Ani ne,já začátky moc neumím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama