Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

2. kapitola mojí povídky

27. června 2012 v 12:18 | holka jako vy |  Povídky na pokráčko

2. kapitola-Nemoc


Missy proležela celé jarní prázdniny,dostala totiž zánět středního ucha. Byla protivná na každého,kdo vešel do dveří. A co teprve,když jsem si šla půjčit její tričko,kdyby ji máma nezadržela,tak by mě asi zaškrtila. Ani za ní nemohl přijít ten její John,protože máma řekla,že by to od ní chytil a pak by chudáček taky ležel zbytek prázdnin. Jo, pěknej chudáček. Minule mě vyhnal z pokoje vlastního domu,nesnesu ho. No jo,to je jedno. Ted obrátíme list od Missy ke mě. Chytila jsem od Missy zánět středního ucha. Takže musím proležet skoro celé prázdniny jako Missy. Zítra mi budou propichovat ušní bubínek.

Ach ne odpoledne jdu k doktorovi a bude mi propichovat bubínek. Že bych se nějak těšila to se teda říct nedá,ale Missy mi to (jak jinak)přeje!!

Ležím v posteli a koukám se na "Kdo přežije",fandím Amandě. Missy leží u sebe v posteli a už asi hodinu telefonuje s Tefany,její nejlepší kamarádkou. Když nad tím tak přemýšlím tak asi zavolám svojí nejlepší kámošce Katy. Ale ne už zítra za pár hodin jdu k doktorovi,aby mi propíchnul bubínek. Chce se mi brečet.

Právě teď!!Sedím v čekárně u doktora a protože jsou před námi ještě asi tři lidi přemýšlím o naší rodině. Máma píše zápisy u schůzí jedné firmy a taky tam dělá telefonistku a táta prodává jízdní kola a koloběžky a taky jiné serepetičky k jízdě na kole jako helmy,chrániče atd....Někdy bych chtěla s našima a sourozencema k moři jako všechny moje kámošky(nebo aspoň většina). Nebo prostě kamkoliv jinam než tvrdnout celý prázdniny u nás doma v malým domečku. Tátovi a mámě to samozřejmě nevyčítám,protože vím,že nemůžou za to ,že je zaujala právě tahle práce(teda aspoň tátu,máma to musí dělat,protože nemá vysokou školu a táta vlastně taky ne). Ale nemůže táta aspoň na několik dní ten svůj obchůdek zavřít a někde se s námi a stanem pár dní trmácet? Asi ne. Příští týden sice obchůdek zavře,protože jede na nějaký velký veletrh kol někam do Yorkshiru,ale to je zas jen práce a žádná zábava,teda aspoň pro mě. Trmácet se někde po Yorkshiru a nakupovat kola by mě dvakrát nebavilo,protože jediný co o Yorkshiru vím je,že leží někde ve Velké Británii a snad od tamtud pocházejí Yorkshirští psi.To je všechno. Jo, a ještě,že to není ani město,ale nějakej kraj a je to hrozně daleko. Táta poletí letadlem do nějakého města kousek odtamtud a pak půjde buď pěšky tři kilometry a nebo pojede autobusem. Ach ne už jen jeden člověk a jsem na řadě!!! Nerozhodný
Děkuju za přečtení a snad se bude líbit i tahle kapitolka.Mrkající
Vaše Kačka(holka jako vy)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo jste navštívili tenhle blog klikněte pls.

Klik

Komentáře

1 Elena Elena | 1. září 2012 v 10:06 | Reagovat

Chudák missy to jsem taky jednou měla

2 holkajakovy holkajakovy | 9. září 2012 v 18:29 | Reagovat

xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama