Když tě někdo ničí, usměj se a dej mu tyčí.

Červen 2012

2. kapitola mojí povídky

27. června 2012 v 12:18 | holka jako vy |  Povídky na pokráčko

2. kapitola-Nemoc


Missy proležela celé jarní prázdniny,dostala totiž zánět středního ucha. Byla protivná na každého,kdo vešel do dveří. A co teprve,když jsem si šla půjčit její tričko,kdyby ji máma nezadržela,tak by mě asi zaškrtila. Ani za ní nemohl přijít ten její John,protože máma řekla,že by to od ní chytil a pak by chudáček taky ležel zbytek prázdnin. Jo, pěknej chudáček. Minule mě vyhnal z pokoje vlastního domu,nesnesu ho. No jo,to je jedno. Ted obrátíme list od Missy ke mě. Chytila jsem od Missy zánět středního ucha. Takže musím proležet skoro celé prázdniny jako Missy. Zítra mi budou propichovat ušní bubínek.

Ach ne odpoledne jdu k doktorovi a bude mi propichovat bubínek. Že bych se nějak těšila to se teda říct nedá,ale Missy mi to (jak jinak)přeje!!

Ležím v posteli a koukám se na "Kdo přežije",fandím Amandě. Missy leží u sebe v posteli a už asi hodinu telefonuje s Tefany,její nejlepší kamarádkou. Když nad tím tak přemýšlím tak asi zavolám svojí nejlepší kámošce Katy. Ale ne už zítra za pár hodin jdu k doktorovi,aby mi propíchnul bubínek. Chce se mi brečet.

Právě teď!!Sedím v čekárně u doktora a protože jsou před námi ještě asi tři lidi přemýšlím o naší rodině. Máma píše zápisy u schůzí jedné firmy a taky tam dělá telefonistku a táta prodává jízdní kola a koloběžky a taky jiné serepetičky k jízdě na kole jako helmy,chrániče atd....Někdy bych chtěla s našima a sourozencema k moři jako všechny moje kámošky(nebo aspoň většina). Nebo prostě kamkoliv jinam než tvrdnout celý prázdniny u nás doma v malým domečku. Tátovi a mámě to samozřejmě nevyčítám,protože vím,že nemůžou za to ,že je zaujala právě tahle práce(teda aspoň tátu,máma to musí dělat,protože nemá vysokou školu a táta vlastně taky ne). Ale nemůže táta aspoň na několik dní ten svůj obchůdek zavřít a někde se s námi a stanem pár dní trmácet? Asi ne. Příští týden sice obchůdek zavře,protože jede na nějaký velký veletrh kol někam do Yorkshiru,ale to je zas jen práce a žádná zábava,teda aspoň pro mě. Trmácet se někde po Yorkshiru a nakupovat kola by mě dvakrát nebavilo,protože jediný co o Yorkshiru vím je,že leží někde ve Velké Británii a snad od tamtud pocházejí Yorkshirští psi.To je všechno. Jo, a ještě,že to není ani město,ale nějakej kraj a je to hrozně daleko. Táta poletí letadlem do nějakého města kousek odtamtud a pak půjde buď pěšky tři kilometry a nebo pojede autobusem. Ach ne už jen jeden člověk a jsem na řadě!!! Nerozhodný
Děkuju za přečtení a snad se bude líbit i tahle kapitolka.Mrkající
Vaše Kačka(holka jako vy)

Moje povídka

26. června 2012 v 12:43 | holka jako vy |  Povídky na pokráčko

1.kapitola- Já a rodina

Jmenuju se Susan Johnsonová a je mi 13 let. S rodiči máme farmu jménem Zelený Vrch. Máme tam koně,psi,kočky,králíky,kozy,ovce,krávy,drůbež a všechny možné zvířata na které si vzpomenete. Miluju naší farmu, je obrovská. Skoro od každého zvířete mám nějaké svoje.
Mám svojí klisničku Liteu a taky mini jorkšírka Bessinku. Taky kočičku Funny. Koček máme hodně,taky psů. Ještě máme velkého vlčáka Rexe a dalmatinku Jessie. Ještě mám králíčka Ušánka. Máme taky morčata, křečky a dva papoušky. Jeden je můj. Jmenuje se Albert. Nejradši mám svojí kobylku Liteu. Ráda za ní chodím do stáje a nasávám vůni koní . Prodáváme hříbata(a cvičíme). Mám dva sourozence,sestru a bratra. Bratr se jmenuje George a sestra Melisa. Říkáme jí ale Missy. Funny čeká koťata.Jedno si necháme a ostatní prodáme. Jedna klisna u nás ve stáji,jmenuje se Severka taky čeká hříbata a naše máma ta zase čeká miminko. Je ve 4.měsíci a začíná se jí dělat bříško. Už se na miminko moc těšíme. Když to bude holka bude se jmenovat Charlota a když to bude kluk bude to James. Táta a George by radši kluka(jak jinak),ale já s mámou bysme radši měly holčičku. Missy je to fuk jak říká.Chodí na dva kroužky, stepování a mažoretky a taky má kluka,jmenuje se John a jednou jsem je nachytala v koupelně jak se líbají(Missy se mnou týden nemluvila). A taky pořád někam vyráží s tou svojí partičkou a proto asi nemá čas přemýšlet nad miminkem. Říká,že to bude jen další práce navíc. Když nad tím tak přemýšlím vzpomínám si jak si Missy loni na Silvestra udělala párty ve stáji a dokonce tam přinesli i stereo,ale Missy mi nedovolila tam být s nimi(vyhnala i Funny). Pak tam dělali takovej bugr,že přišli sousedi a máma vyhnala Missyiny kamarády(Missy měla tří týdny domácí vězení a byla na mě naštvaná,protože si myslela,že jsem to mámě řekla já,ale Missy je na někoho naštvaná skoro pořád,máma říká,že je v pubertě,musím přiznat,že se s ní taky ráda hádám,asi jsem taky v pubertě). Missy je 14 let a Georgovi jsou 4 roky.Naši mi říkají Sue,ale mě osobně se víc líbí Susan. Ach ne! Právě sedíme u oběda a Missy už zase šílí,že máma nenese jídlo,ale máma zase šílí že George vylil polívku na koberec,když si šel i s talířem polívky umýt ruce(no co jsou mu teprve 4 roky).
Další kapitolka zase až jí napíšu a prosím o kamentáře Usmívající se
Vaše Kačka(holka jako vy)

Meditace

24. června 2012 v 14:37 | Holka jako vy |  Moje kecy
Dneska a včera odpoledne jsem se pokoušela meditovat. Bylo to hrozně příjemné. Nasadila jsem si sluchátka,aby mě nerušili zvuky kolem,sedla jsem si do tureckého sedu a narovnala záda. Bylo to téměř takové,jako kdybyste si kolem sebe vytvořili nejakou neviditelnou bublinu a byli v ní úplně samy a věděli,že vás vůbec nic nemůže ohrozit ani vyrušit. Měla jsem zavřené oči a vnímala jsem jen sebe samu a každou buňku ve svém těle,snažila jsem se na nic nemyslet,na žádné potíže,testy,školu,prostě na nic nebo jen na to příjemné. Ten pocit naprostého naplnění po meditaci bych vám přála zažít a rozhodně jsem nemeditovala naposled. Když vás něco rozčílí,rozruší nebo se potřebujete uklidnit,tak se prostě uzavřete před světem do bubliny a meditujte. Přeji příjemné meditování.
Vaše Kačka(holka jako vy)
P.S. Kdo na mé doporučení začal meditovat,ať mi prosím napíše své zážitky do komentíků. Děkuji.Smějící se

Cestování

20. června 2012 v 13:27 | holka jako vy |  Moje kecy
Na začátku července letíme na ostrov Djerba,je to někde u Tuniska a budeme bydlet v hotelu Caribbean World. Má 5 hvězdiček a já mám ráda comfort,takže je to něco pro mě. Budou tam super tobogány a to je taky něco pro mě,protože jsem takovej vodní živel nebo jak bych to řekla,prostě miluju vodu. Jenže tu máme menší(nebo spíš větší)problém. Jsem totiž nemocná,mám zánět dutin a to se léčí 10 + rekonvalescence asi tak tejden. Takže to s tím mořem vypadá trochu víc bledě než jak jsem si představovala. Tak mi pls držte palešky lidišky,ať můžu letět do ráje. Mrkající
Vaše Kačka(holka jako vy)

ŠvP

16. června 2012 v 15:02 | Holka jako vy |  Moje kecy
Tak už jsem se vám vrátila ze školy v přírodě. Bylo to docela fajn. Líbil se mi tam docela jeden vychovatel,náš zrovna,ale pak už ne,protože na mě byl moc starej,bylo mu 23,ale hezkej byl to zas jo,to musim uznat. S vyplazeným jazykem Vlastně se tam líbil skoro všem holkám.
Vaše Kačka(holka jako vy)

Škola v přírodě

10. června 2012 v 10:26 | Holka jako vy |  Moje kecy
Sedím doma na pohovce a poslouchám MP3,ale pořád musím přemýšlet proč jsem tak nervózní,asi proto,že už zítra odjíždím na školu v přírodě,ale vážně nevím jestli jsem tak nervózní,bolí mě břicho nebo prostě jen žárlím na zbytek třídy,že jsou na škole v přírodě už od soboty. Ségra mě dneska taky furt otravuje,co je to dneska za blbej den. No nic už mě to břicho tak nebolí,tak jdu ven,vím,že prší,ale nic mě nemůže přivést na jiné myšlenky líp než jízda v dešti na kole do Prokopáku. Mrkající
Vaše Kačka(holka jako vy)
P.S. Prosím přidávejte komentáře(hlavně ty kladnéS vyplazeným jazykem).

Normálnost

9. června 2012 v 16:49 | Holka jako vy |  Články na TT
Na začátku bych vás ráda poprosila,jestli by jste se nekoukali i na ostatní moje články a nedali tam nějaký ten komentík.
A teď k té normálnosti......Nevím proč téma týdne bývají tak divný,že se na ně nedá skoro nic psát. Nejde takhle posoudit kdo je a kdo není normální. Všichni jsou svým spůsobem nenormální a kdo by vůbec v tomhle bláznivým světě mohl být normální? Tím samozřejmě nechci nikoho urazit,protože já netvrdím ani o sobě,že jsem normální,naopak,řekla bych,že celá naše rodinka je tak trochu cáklá jak bych to řekla Smějící se.
Vaše Kačka(holka jako vy)

Konec školního roku

9. června 2012 v 13:54 | Holka jako vy |  Moje kecy
Už se docela těšim na konec školního roku a hlavně na prázdniny. Moje novoroční předsevzetí,že na konci budu mít vyznamenání se nejspíš splní,protože mi vychází dvojka z matiky,ale jinak samý.Usmívající se Mamča mi koupila na konec školy nový šaty a bolerko,docela mi slušej,jenom se musej trochu zůžit,protože mi padají.S vyplazeným jazykem Tak se snad svýmu idolu budu líbit Smějící se. Na sedmou třídu se moc netešim,ale to asi nikdo a jednou se tím projít musí. V šestce jsme spíš jen opakovali,ale v sedmičce budem brát novou látku. Hlavně z matiky a to není zrovna moje silná stránka. Nerozhodný
Vaše Kačka(holka jako vy)Úžasný
P.S. Už se těším k moři,v červenci jedeme do Tuniska a budeme v pětihvězdičkovým hotelu.Usmívající se

Každodenní stereotyp

8. června 2012 v 12:13 | holka jako vy |  Moje kecy
Sorry,že sem nepíšu moc často,ale ve škole máme plno úkolů,ségra prudí a navíc se musim připravovat na závody na kole. Nedá se říct,že se mám zrovna moc dobře. Od pondělka jsem na škole v přírodě,tak sem asi tak týden(možná i víc) nic nenapíšu,pak je totiž vysvědšení,jedem k moři a pak a chalupu a tam není net. Takže do konce prázek to vidím tak maximálně na čtyři články i se dneškem.
U mě panuje každodenní stereotyp. Ráno se vzbudím,jdu do školy,pak pro ségru,pak se musim učit na test co máme příští den,večeřim,asi tak do půlnoci koukám na telku,nebo tlachám s kámoškama na skypu a jdu spát. Nesnáším jak se to furt opakuje až to umím nazpaměť. Jen dnešek je trochu jinej. Ráno mi bylo trochu blbě(částečně jsem to i předstírala) a tak jsem doma. Buďte za to vděční,protože jinak bych teď psala test z dějáku nebo by mě učitelka zkoušela z němčiny,ale tenhle článek bych rozhodně psát nemohla.Ležím v posteli s kompem a píšu. Prosim vás ráda bych,abyste mi do komentíků napsali kdo tenhle blog prochází pravidelně a jestli nikdo,tak se pls někdo přidejte.No abych se vám trochu přiblížila. Mám polodlouhé světle hnědé vlasy a zeleno-modré oči,měřím asi kolem 180 cm,já vím na holku je to dost,ale to je genetika. Moje mamka i děda jsou taky vysoký. I když kromě dědy jsem nějvětší z rodiny já,ale kdo má shánět boty na číslo nohy 42 no řekněte?
Vůbec nemám chuť na oběd,protože stejně budu mít jen nějakej rohlík nebo piškoty,když mi bylo špatně,ale myslím,že mi tak bylo hlavně díky stresu z velkýho testu z dějáku. No to je fuk... teď už mi blbě není,tak se nemusíte bát,že bych pozvracel a komp a přestala psát S vyplazeným jazykem. Mám jeden zdravotní problém a naši nechtěli,abych jela na školu v přírodě,ale už se mi to zlepšilo,tak mi to dovolili i když máma kvůli tomu pořád trochu vyvádí. Ale do něděle beru léky,takže mě tam odvezou až v pondělí i když se tam jede zítra. S kým asi bude sedět Verča(moje nej kámoška) v autobude? Stejně už se tam moc těším. Budou tam dvě discotéky,tak doufám,že tam konečně sbalím svýho idola,protože mám takový super tričko,který je skoro průhledný a jsem v něm docela sexy,tak se snad zadaří,držte mi palečky lidičky.
Vaše Kačka(holka jako vy)Usmívající se
P.S. To je hrozný tejden před školou v přirodě a máme pět testů za pět dnů!!! Zamračený